Сьогодні, 15 березня, в приміщені адмінбудинку, відбувся семінар-нарада, серед працівників бібліотек Семенівської селищної ради. У роботі семінару взяли участь: начальник відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради Інна Календарь, спеціаліст відділу культури та дозвілля Ірина Гунько, директор КУ «Семенівська ЦБ» Лідія Шумейко, методист КУ «Семенівська ЦБ» Людмила Безсмертна, провідний бібліограф КУ «Семенівська ЦБ» Зоя Іващенко. У нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич.