![](https://sembiblio.at.ua/1/Sova.png)
Меню сайта |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|
![]() |
![Головна](/.s/t/441/7.gif)
![Реєстрація](/.s/t/441/9.gif)
![Вхід](/.s/t/441/10.gif) |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/olen.png) | Ласкаво просимо Гість | RSS
КУ"Семенівська центральна бібліотека"
Субота, 27.07.2024, 10:02 | ![](/.s/t/441/13.gif) |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/jalinka2.png) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhiStt08fZlHRtEkNqp-8rYlYXioYFlh3tws_Yfqlo1-tKqUOvNOnWLfSXZAaHWtqAUKTY3Z2XJdPVO8_zAaHG8wZVMl0rMN9h4hPivzvA0aDPUuhL63F8c78CdhPXV-gq0ddbWSaFsDogIYWDYDm5rL3CfQXN5pv5qvkkOTOguA19IWSLhgxcjIbb0jw/s320/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8B%D1%8F%20%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%8B%D0%BB%D0%B0.jpg)
5 березня 2023 року виповнюється 120 років із дня народження Наталії Забіли (1903-1985), письменниці, яка по праву вважається зачинателькою сучасної української дитячої літератури, улюбленицю усіх малюків України
|
В КУ «Семенівська центральна бібліотека » сьогодні для учнів 4 класу працівники бібліотеки провели Урок доброти «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти».
|
|
|
|
Вхід на сайт |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Пошук |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Календар |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Архів записів |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Посилання |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Статистика |
![](/stat/1722067336)
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0 |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|