Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 45 46 »

Семінар бібліотечних працівників району

12 грудня  2017 року на базі   Семенівської ЦРБ  відбувся районний семінар   «Планування роботи бібліотек на 2018 рік  та   особливості звітності   за 2017 рік».

Семінар відкрила директор ЦРБ  Лідія Григорівна Шумейко, яка  ознайомила присутніх з програмою семінару. В ході семінару обговорювалися питання про сучасні проблеми діяльності  сільських бібліотек в умовах сьогодення ,  участь бібліотек району  у обласних та районних конкурсах , основні вимоги до подання звітності  за 2017 рік .  

Переглядів: 2 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 13.12.2017

Микола Куліш - драматург велетенського масштабу

Микола Куліш – драматург, творчість якого відкрила нові напрямки у розвитку світового драматичного мистецтва ХХ століття. Він був творцем модерної драми українського революційного відродження. Один із зодчих української новітньої драми, М. Куліш писав твори, засновані на кращих традиціях національної літератури і культурних надбань світової драматургії. Могутня постать письменника увібрала в себе поетичну безмежність і епічну велич землі, на якій він формувався й зростав, драматизм змін і перманентну поліпроблемність суспільства, у якому проходило його життя. Микола Куліш був літописцем своєї епохи, і сам зіграв трагічну роль, залишивши світ у розквіті сил - його було знищено через велику любов до України.

Переглядів: 1 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 06.12.2017

Мандрівка океаном прав

4 грудня в Семенівській ЦРБ відбулося  чергове засідання  клубу «Підліток і закон».      
Засідання відбулося в рамках Всеукраїнського тижня права, який відзначається щорічно, починаючи з 2008 року, відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149

Переглядів: 4 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 04.12.2017

 

 

 

 

3 грудня  2017 року минає 295-років від дня народження Григорія Савича Сковороди - просвітителя-гуманіста, філософа, поета, перекладача. 

Переглядів: 2 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 03.12.2017

1 грудня- Всесвітній день боротьби зі СНІДом

В Семенівській центральній районній бібліотеці  з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом організовано книжкову виставку -  пораду «ВІЛ/СНІД:  сьогодні варто знати більше» для  широкого кола  користувачів.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

Переглядів: 4 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 01.12.2017

«Великий голод – вічний гріх з лихої прихоті й сваволі…»
Кожного року в четверту суботу листопада ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів українців, які стали жертвами голодних лихоліть першої половини ХХ столілля. Від часу найбільшої нашої національної трагедії, що зачепила практично кожну родину,-Голодомору 1932-1933 років –спливло вже 85 літ.

Переглядів: 19 | Додав: СеменівськаЦРБ | Дата: 24.11.2017

Вітаю Вас Гість