![](https://sembiblio.at.ua/1/Sova.png)
Меню сайта |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|
![]() |
![Головна](/.s/t/441/7.gif)
![Реєстрація](/.s/t/441/9.gif)
![Вхід](/.s/t/441/10.gif) |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/olen.png) | Ласкаво просимо Гість | RSS
КУ"Семенівська центральна бібліотека"
Субота, 27.07.2024, 04:32 | ![](/.s/t/441/13.gif) |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/jalinka2.png) |
Сьогодні в стінах КУ «Семенівська ЦБ» стартував кіноклуб Docuday UA при Кременчуцькому РС №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.
|
![На зображенні може бути: 4 людини та текст](https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/346831378_260803479671576_7962888843842117945_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-tKAEjyDXO4AX80gUvl&_nc_ht=scontent-lhr8-1.xx&oh=00_AfCqa0ZwT5WhxtSOQQAEEC1vtsuyBUHcCAFZcKl7SHh6TQ&oe=64827143)
Як дітям привити любов до знань? Як розповісти про складне простими словами? Як зацікавити? Як навчити використовувати отриманні знання в житті? – всі ці питання неодноразово виникають в головах батьків, вчителів та й самих дітей.
|
|
|
|
Вхід на сайт |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Пошук |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Календар |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Архів записів |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Посилання |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Статистика |
![](/stat/1722047562)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|