Головна » 2016 » Листопад » 30 » Всеукраїнська казначейська акції «Вишивана моя Україна»
15:09
Всеукраїнська казначейська акції «Вишивана моя Україна»

«Вишивана моя Україна»:
 від полотна – до витвору народної творчості

 
      29 листопада  у Семенівці відбулася презентація Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна». Акція присвячена 25-й річниці незалежності України і тривала понад два місяці – розпочалася напередодні Дня незалежності й завершилася невдовзі після Дня захисника України.            

Ідея акції полягала в тому, що працівники казначейств всіх областей країни своїми руками вишили карту незалежної України. Стартував проект у Донецькій та Луганській областях.  Казначеї сходу України  проклали на карті перші стібки, вигадали перші узори, нанесли на карту символи своїх міст і символи мирного життя…Після того, полотно передавали з одного до іншого регіону.
Переходячи від казначейства до казначейства, карта ставала все яскравішою, «оживала, адже вбирала тепло рук, які її створювали. 

Нині карта «Вишивана моя Україна» розпочала свою нову «подорож» – вона побуває в кожному з територіальних органів Державної казначейської служби України. 29 листопада її могли побачити жителі  шести  районів Полтавщини, серед яких і семенівці.Працівники Семенівської центральної бібліотеки взяли участь у презентації Всеукраїнської казначейської акції, мали змогу  познайомитись з картою «Вишивана моя Україна», цим  прекрасним витвором народної творчості.
Переглядів: 139 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: незалежність, акція, народознавство | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість