Головна » 2017 » Лютий » 27 » Василівська сільська бібліотека ,Родинне свято «Найрідніші люди»
08:33
Василівська сільська бібліотека ,Родинне свято «Найрідніші люди»

В Василівській ЗОШ І-ІІ ст.  було проведено родинне свято «Найрідніші люди».  Захід було проведено разом з  Василівською сільською бібліотекою. На свято завітали діти, батьки, бабусі і дідусі, гості.
На святі звучали пісні у виконанні Олі Рябич, Віки Ярової, Ані Притули, Насті Романюк. Пісню  «Молитва за Україну» виконали учні 1-7 класів.  Пісня «Жовто-блакитна душа України» прозвучала  у виконанні ансамблю дівчаток.
Учні 1-4 кл. виконали танець «Вася – васильок». Цікаво на святі були розіграні  сценки «Сучасні діти і батьки» , «Перерва в школі»,  «Бабуся і онук». Дорошенко Віталій та Руслан разом зі своїм дідусем грали різні мелодії на духових інструментах. Майборода Маргарита зі своєю мамою  заспівали пісню «Все починається з мами».
Рябич Оля разом з мамою та бабусею виконали пісню «Ой гиля, гусоньки». Романюк Настя разом з мамою представили прекрасний малюнок до родинного свята.  Учні молодших класів читали вірші. На закінчення всі учасники свята заспівали пісню «Родина».
 

 

 

Переглядів: 87 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Василівська сільськабібліотека, Вісті з сільських бібліотек | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість