Головна » 2016 » Липень » 14 » Участь у акціях!
07:15
Участь у акціях!

 
Вже декілька років у бібліотеках району діє акція «Подаруй бібліотеці книгу». Завдяки чуйним і доброзичливим письменникам – землякам А.І. Пахомову, І.М. Перепеляку, Н.А.Супруненко, В. М.Женченку,  Ф. І.Ленченку,  викладачу Полтавського університету економіки і торгівлі, доктору історичних наук, професору І.М.Петренко, заслуженному юристу України, правозахиснику О. Баганцю, також подаровані книги, що розповідають про історію нашої країни, видані за сприяння В. Стана й Фундації ім. І. Багряного, а також О.Зімбі, Т.Луньовій, П. М.Бабариці  - директору Криворудської ЗОШ, користувачам - Н. С.Зубренко, В.М.Новохацькому, Р.Я.Островській, В.В.Іванову, А.В.Лаврик, М. В.Щербині, М.Фролінковій, О. П.Ткачовій, М. З. Котло, переселенці з Донбасу  О.О.Сорокопуд,  фонд  нашої бібліотеки  поповнився на 200 книг. 
 
Наш колектив висловлює щиру подяку за подаровану 
літературу та  повагу до бібліотеки!
 
     Завдяки Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна»  зібрано 298 книг і відправлено волонтерами в зону АТО. Збір книг продовжується.
 
      В   Семенівській центральній районній бібліотеці  продовжує діяти благодійна акція «Овес» збираємо кришки  на протези для воїнів, до якої долучилися дорослі користувачі та користувачі –діти.
 
 
 
 
 
  
 
 
    
Переглядів: 169 | Додав: СеменівськаЦРБ | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість