Головна » 2017 » Лютий » 17 » "Подаруй бібліотеці книгу"
14:10
"Подаруй бібліотеці книгу"

 

 

Бібліотека висловлює подяку

Колектив Семенівської ЦРБ   щиро вдячний  депутату Полтавської обласної ради, директору ТОВ «Агріс», голові  «Аграрної Партії» Володимиру Миколайовичу Куцоволу за подаровані книги. Це 10 примірників книги  Євгена Положія "Іловайськ» : Розповідь про справжніх людей».-Харків: Фоліо,2015.-378с.
Про презентацію цієї книги,що відбулася за участю її автора, ми вже писали на сторінках нашого блогу та сайту в 2016 році. Але приємно на сьогодні і те, що цю книгу зможуть прочитати не тільки користувачі ЦРБ, але вона  знайде свого читача і в сільських бібліотеках  району.
 «Іловайськ» – книга про мужність неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми. Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях.
Тематика таких книг, як «Іловайськ»  затребувана у  сучасного читача.

 

 

Шановний Володимир Миколайович,  дякуємо за подаровані книги та  повагу до бібліотеки!

 

 
Переглядів: 79 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Подаровані книги, нові надходження, акція | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість