Головна » 2017 » Січень » 30 » Книги наших земляків. Нові надходження.
13:13
Книги наших земляків. Нові надходження.

Шановні користувачі,  серед нових надходжень літератури, що надійшли до нас, твори нашого земляка  Валентина Лукича Чемериса!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84.4УКР6 Чемерис В. Л. Амазонка; Київ—Соловки [Текст]/ Валентин Чемерис; худож.-оформлювач Л. П. Вировець. — Харків; ЛА «Час читати», 2016. — 507 с. 

Нова книжка Валентина Чемериса присвячена поетам XX століття, імена яких стали символами великої Жертовної любові до України, незламності духу, правди й боротьби.

Що спонукало Олену Телігу, героїню повісті «Амазонка», вишукану красуню-аристократку, не менш прекрасну поетесу, яку називали новітньою Лесею Українкою, ступити на кривавий шлях боротьби за визволення Батьківщини? Письменник зображує жінку, що вміє і страждати, і радіти, і бути ніжною, але коли перед нею ворог — стає-хороброю та незламною. Такою й зустріла Олена свою смерть у горезвісному Бабиному Яру в Києві в лютому1942 року, де її, патріотку, члена ОУН, розстріляли німецькі фашисти.

 

Про трагічну долю чотирьох поетів: Крушельницьких — батька Антона й сина Івана, та Вороних — батька Миколу й сина Марка, про їхнє життя, творчість, любов і загибель під час сталінського «Великого терору» 1930-х років читач дізнається з роману-есе «Київ—Соловки».

84.4УКР6

Чемерис В. Л. Аравійська пустеля [Текст]/ Валентин Чемерис; худож,- оформлювач Л.П. Вировець. — Харків: Фоліо, 2016. — 443 с.

Валентин Чемерис —  автор історичних і фантастичних романів, які вже стали культовими: «Смерть Атея», «Фортеця на Борисфені», «Ольвія», «Генерали Імперії», «Ордер на любов», «Ярославна», «Ваші пальці пахнуть ладаном», «Марина—цариця московська».

Але читачі знають Чемериса і як автора оповідань — хронік, казок, легенд, — у яких він небайдуже та неупереджено розповідає не тільки про минуле, але й про сучасне життя. У цій книжці дорослих і дітей зацікавить погляд автора на події, які відбувалися в різні роки, — з проекцією на сьогодення. Своєрідна мандрівка Україною разом з письменником стане справжньою екскурсією із захоплюючими краєвидами та цікавими розповідями, якими Валентин Чемерис начебто стверджує, що доля однієї людини, її почуття та думки так само важливі, як доля народів, події, з яких потім твориться історія.

Переглядів: 91 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: огляди літератури, нові книги, Книги, нові надходження, письменники, Краєзнавство | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість