Головна » 2017 » Квітень » 9 » Читаємо новинки!
09:30
Читаємо новинки!

 

84.4УКР6
В 71
Вольтова дуга. Антологія.-К.: Видавництво «Український письменник»,2016.-244с.


Антологія української поезії презентує читачеві кращі зразки поетичного слова від 60-тників до молодих авторів. Твори 50 українських поетів є відображенням різних етапів розвою сучасної поезії в  Україні  і діаспорі. 


 

 

84.4УКР6
В 75 
Воронина, Леся. Гриць Мамай – переможець лускатого монстра[Текст]: повісті.-К.: Укр. пропілеї, 2016.- 420с.


Якщо ви любите таємничі історії, сповнені небезпечних пригод, неймовірних відкриттів та дивовижних подорожей, вам варто  познайомитись з героєм іронічного детективу  «Гриць Мамай – переможець лускатого монстра». Адже саме він, відчайдушний Суперагент 000,розплутує найзагадковіші злочини, перемагає банду міжнародних терористів, а головне – рятує світ від неминучої загибелі, знешкодивши шефа міжнародної банди, хитру й підступну бабусю-ніндзя!
84.4УКР6
Б 61
Голгофа Івана Сподаренка. Спогади. Документи.Літературні твори/авт.. – упоряд. В. Біленко.-К.: ДП «Експрес-об
ява», 2016.-392с.:іл.


Книжка про Івана Сподаренка - чергове видання серії «Золоті імена української журналістики».
Спогади друзів і колег, архівні документи, що свідчать про боротьбу тоталітарного режиму проти свободи слова, новели з авторських збірок - усе це у новій книжці про відомого журналіста і редактора «Сільських вістей» «Голгофа Івана Сподаренка».

84.4УКР6
Л 72
Лойко, Сергій. Аеропрт [Текст]:бестселер/Сергій Лойко.-К.: БРАЙТ  СТАР ПАБЛІШИНГ, 2016.-376с.


«Аеропорт» - це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть,  ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.
84.4УКР6
Л 87
Лущик П.М. Ратники князя Лева[Текст]: роман/Петро Лущик; худож.-оформлювач В.М. Карасик.-К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016.-250с.


Петро Лущик народився 1963 року на Львівщині. Після закінчення фізичного факультету Львівського університету ім. Івана Франка незмінно працює вчителем. Лауреат літературного конкурсу «Коронація слова», автор романів: «Полювання на дрохв», «Тамплієри короля Данила» та «Настане день, закінчиться війна...» (останні два вийшли друком у видавництві «Фоліо»).
Минуло дванадцять років від подій, описаних у романі «Тамплієри короля Данила». Сподівання Данила Галицького на допомогу Риму у його боротьбі із Золотою Ордою не справдилися. На землю Руську знову прийшли монголи. Король Данило помер, так і не виконавши своєї місії. Те, чого не вдалося батькові, намагається здійснити його син Лев. І саме тоді до Львова знову повертаються хрестоносці. Але цього разу — не допомагати...

84.4УКР6
Й 75
Йовенко,Світлана. Жінка у зоні [Текст]: вибране/Світлана Йовенко.-К.: Укр. Пропілеї, 2016.-484с.

 

До книги увійшли вірші, оповідання та повісті, присвячені подвигу українців у жертовній боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи та протистоянні імперським злочинам влади і Кремля на Майдані. Обидві трагедії об’ємно розкриваються перед читачем у глибинному екзистенційному вимірі авторської рефлексії.
Також видання містить різножанрові поезії різних років -  від 60-х до сьогодні.


84.4УКР6

Р50

Рильський М. Переклади [Текст]/Максим Рильський.-К.: Укр. Пропілеї, 2016.-592с.

«Переклади» М. Рильського – це квітесенція результатів перекладацької діяльності письменника 1920-1930-х років. До видання увійшли переклади поезій низки авторів з польської, англійської, французької, російської, переклади вокальних творів та поем «Пан Тадеуш» А. Міцкевича і «Орлеанська діва» Вольтера.

 


84.4УКР6
Т 77
Трубай В.В. Танг [Текст]: Оповідання, повість.-К: Український письменник,2016.-272с.


Василь Трубай – один з відомих українських письменників. За його творами знято художні фільми: «Посилка для Маргарет Тетчер» та «Вперед за скарбами гетьмана!».

84.4УКР6 
Ч-42
Чемерис, Валентин. Рогнеда[Текст]:роман/Валентин Чемерис.-Х.:Орбіта, 2016.- 283с.

 «Рогнеда» – роман-сказання про вродливу та гордовиту полоцьку княжну. Все, здавалося б, обіцяло їй любов, обожнювання і щастя. Але ці надії рухнули водномить, коли красуня Рогнеда опинилася в потоці бурхливих подій та суперництва двох рідних братів – Ярополка і Володимира Святославичів, коли виклично-гордо відмовила Володимиру, ще й назвала його зневажливо «сином рабині». Таких образ Володимир не прощав нікому…

84.4ІСП
У 58
Унамуно, де Мігель. Любов і педагогіка: [Текст]:роман/Мігель де Унамуно.-Львів: Вид-во «Астолябія»,2016.- 256с.


«Любов і педагогіка» (1902) знаменитого іспанського письменника, філософа і політичного діяча Міґеля де Унамуно-і-Хуґо (1864–1936) належить до числа найкращих європейських психологічних романів і водночас є одним із першотворів цього жанру. Переконаний прогресист і захоплений шанувальник новітньої педагогіки Авіто Карраскаль хоче вирватися поза межі традиційних методів виховання і, завдяки застосуванню досягнень сучасної соціології та раціональній перебудові життя власної родини, сотворити генія. «Морською свинкою» наукового експерименту стає його власний син — Аполодоро.

Переглядів: 147 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: нові надходження, нові надходження книг, нові книги | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість