![](https://sembiblio.at.ua/1/Sova.png)
Меню сайта |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|
![]() |
![Головна](/.s/t/441/7.gif)
![Реєстрація](/.s/t/441/9.gif)
![Вхід](/.s/t/441/10.gif) |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/olen.png) | Ласкаво просимо Гість | RSS
КУ"Семенівська центральна бібліотека"
Субота, 27.07.2024, 09:39 | ![](/.s/t/441/13.gif) |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/jalinka2.png) |
Сьогодні в приміщені КУ «Семенівська центральна бібліотека» відбулася підсумкова нарада для працівників бібліотек-філій Семенівської селищної ради. Тема наради «Публічна бібліотека:нові виклики та стиль діяльності».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbtpX90I-9ZOwkJPJw9lF_fdiR7ILIV4lsi9T0MkmdDfyhk6T0Prt1Qu3IgeovGoLz1TfYqiGrnSenz9Xvoe-jzb-0OdSnTlSQHhq8OmmzeN7k5u1p1xXrByUIgwvhaOmmJn1g0CB4A1KuzhYW9QKVJXjggRvT1h6GG7CN-k3U7PRLOp7WJg1cldV2tENa/s320/411514174_1389728331957578_6348780920673236636_n.jpg)
|
7 грудня відзначали Всесвітній день української хустки - потужного оберега в усі часи та всіх поколінь. Свято з'явилося зовсім недавно, але вже стало дуже популярним.
|
Не минув Святий Миколай і наші бібілотеки-філії, де для читачів-дітей працівники провели веселі заходи, майстер-класи, разом з працівниками будинків культури організували свята с подарунками, піснями та веселощами.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdb-1_7E961vEU33kucB6b400-nMZvldHeZETEWG8dUXykdX6dtfogviUABdKkmF7MieElpFhuiWXr8fraEUfvOXx2Nj3aPqJt8WdmeYnoXSZ4mP30jzzRlq5El2MqoRZzZWovi23NUg85oWndjXKt1Bv8Rsfd71wRlMoi0JIF014Ib_MFFmu3_n_tZiCg/s320/408093540_1385164405747304_5880742319917739917_n.jpg)
|
Сьогодні працівники нашої бібліотеки привітали Анна Клевчук ученицю Семенівського ліцею #1 ім. М.М.Хорунжого з перемогою в обласному конкурсі "Собори душ своїх бережіть".
|
Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та День Святого Миколая. І це дуже символічно! Адже сьогодні у всіх нас: і дітей, і дорослих одне спільне бажання - захистити Україну.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibON1br45UML9S-NxtWJ0yudE2UaZv4HQLK9JIDD-kyOopW3t26vHCD5efV0WuzWkj2O3m2rtuDo4bcX0q9mK3etpJO64F5l2LDCRk4_XSQvt8iyEwMjQiT9NmwO3lYtD5RhcYc8fB7jxmXqBrRU90biZ6br4ozy_ZfCA8grq8iYSMgjx6WiYfJGaq1SLM/s320/1.jpg)
|
![На зображенні може бути: текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406343900_1381359206127824_3337518439972036511_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Z7ocgY1DuY8AX-ZZL07&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDoE0aqeKSmBK8Rqku5NccayQGqHT0jjCPaM4HEYaK9Hw&oe=6572D25B)
Іноді так хочеться забути про все і повернутися в світ безтурботного дитинства, повного чарівництва і чудес. Коли все навколо наділялося надприродними рисами, коли фантазії здавалися реальністю, а мрії допомагали сміливо дивитися в майбутнє.
|
На передодні новорічних свят, коли всі причаїлись в очікувані дива, до нашої бібліотеки, щоб привітати дітей, завітав Св. Миколай з цілим гуртом казкових героїв…
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhR79n1zGqB4y7t8APGoIfkrnxFiFDaxUyoTfB_e7GenNcJ0Vz150qqMJwLYZTY47H0HoB6lOJ6uXtMvpM-yXqNdcK2-d5JpAvrMHOp-XIXUH5YZIsVy1BgWgxcHecBD51syHBUJV2vi1GqlH12wZ9Dns8568MXafDGy7yJbXI4KHkDJDrYpWER-WdH13CH/s320/407562112_1383689345894810_541364991248077306_n.jpg)
|
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSmSJhQCqTjeokhDT2GJq9VoRqYMxaeFem4cbR-S-StZfsX2luQhhyphenhyphenL2XpKZapKln1Iby5C5Dvt9sP76ammbcgwhy__j7O2OXasN1Wl6Fm1hnJxkfYlk604JffTq_PyOm4LWbtrDckhsveWCxCwSV00RQp7qzwgUMS7H5BmhB_YFdvbN7tiHYCUkBbR26l/s320/160%20%D1%80%D1%96%D1%87%D1%87%D1%8F.png)
Ольга Юліанівна Кобилянська, українська письменниця народилася 27 листопада 1863 року в Південній Буковині. Саме через любов до рідного краю, захопленням життям гуцулів її називали «гірською орлицею», а ще «царівною» української класичної літератури».
|
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 66 67 »
|
|
Вхід на сайт |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Пошук |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Календар |
« Липень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Архів записів |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Посилання |
|
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
Статистика |
![](/stat/1722065955)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
![](https://sembiblio.at.ua/newyears/Karandashsneg.png) |
|