Головна » 2016 » Вересень » 12 » Обласне щорічне свято «Веселої мудрості»
09:23
Обласне щорічне свято «Веселої мудрості»

Обласне щорічне свято «Веселої мудрості» Започатковано у 1990 році з нагоди вшанування пам'яті великого байкаря Л.Глібова, який народився в селі Веселий Поділ. Проводиться в першу неділю вересня місяця в парку ім. Л.І.Глібова

Тож 10 вересня  відбулося 26 обласне «Свято Веселої Мудрості». Свято зібрало тих, хто небайдужий до гострого, дотепного слова, веселого гумору, хто від душі полюбляє посміятися і пожартувати. Воно має статус обласного і сюди приїздять майже з усіх міст і районів області.

 

Цьогоріч у конкурсі взяли участь двадцять дев`ять учасників із п`яти районів області. Під час виступів кожен із них мав продекламувати два твори: один із творчої спадщини Леоніда Глібова, другий – довільний текст сатиричного жанру. Концертну програму підготували виконавці та колективи обласної філармонії. Свою творчість присутнім дарували і фольклорно-етнографічні та самодіяльні художні колективи Хорольського і Семенівського районів.
Працівники Семенівської ЦРБ та  бібліотек району взяли участь в організації виставки народних умільців. Гості свята мали можлив
ість переглянути   картини із бісеру, соломки,квілінгу. Діяли майстер-класи із виготовлення виробів із солоного тіста, глини. Проходили різні спортивні змагання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Це свято, за останні роки, стало близьким для кожного нашого земляка. Воно стане незабутньою сторінкою в житті рідної Семенівської землі.

Переглядів: 54 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Свято Веселої мудрості | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість