Головна » 2016 » Жовтень » 28 » 72 річниця визволення України
08:55
72 річниця визволення України

 

 
 
28 жовтня український народ відзначає пам’ятну дату – 72 річницю визволення України від фашистських загарбників.В цей день в селищі  відбулися урочистості біля пам’ятника Невідомому солдатові.
В Семенівській ЦРБ організовано книжкову виставку  «Визволення України: переломний 43-й». Саме книги є місточком між минулим і сьогоденням, допоможуть відтвортити події минулих років, тієї страшної війни з німецькими окупантами.
 
Ми не маємо права забувати, що історія України – не лише хроніка творення держави і боротьби за її існування, а й мільйонноіменний некрополь, де спочивають вічним сном сини і доньки нашого народу, які заради Батьківщини віддали найдорожче – своє життя.
Пам’ять про мужніх воїнів, які загинули в боях, визволяючи рідну неньку,Україну, ніколи не померкне. Вона живе сьогодні у спогадах ветеранів, у граніті і бронзі, у наших серцях.
Наші батьки і діди перебороли нестерпні лихоліття завдяки тому, що їх серця билися в унісон, їх думки і прагнення були націлені на здобуття перемоги. Цей приклад згуртованості, віри та єдності, усвідомлення спільної мети потрібні нам і сьогодні.
 
 
Переглядів: 51 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: 72 річниця визволення України | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість