Головна » 2017 » Жовтень » 13 » 14 жовтня День захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці
11:33
14 жовтня День захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці


 

 

13 жовтня в Семенівській центральній районній бібліотеці відбулася інформаційна година присвячена Дню захисника  України та Дню українського козацтва.

 

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.
Цього дня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно. Ще з давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. 
Для учасників заходу було проведено літературний перегляд «І понесе луна козацьке слово» та бесіда  біля  книжкової виставки «За Україну, за її долю, за честь і за волю, за народ!»

 

 

 

 

Переглядів: 87 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: День захисника України, День козацтва | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість