Головна » 2017 » Лютий » 24 » Василівська сільска бібліотека"Безсмертна донька мудрого народу"
08:20
Василівська сільска бібліотека"Безсмертна донька мудрого народу"

До дня народження  Лесі Українки, яка народилася 25 лютого 1871року,  в Василівській сільській бібліотеці, бібліотекар  Лариса  Борисівна Погоріла, організовано книжкову виставку «І гнала її творчість барвами». Цю виставку було також презентовано в Василівській ЗОШ І-ІІ ст. на літературно-музичній  годині «Безсмертна донька мудрого народу»  для учнів початкових класів. Учні ознайомилися з життям та творчістю  Лариси Петрівни Косач. У виконанні учениці  4кл. Насті Романюк  прозвучав  вірш «Надія» та уривок з «Лісової пісні» Л. Українки. Активними учасниками на заході були Руслан Дорошенко, Максим Корогод,  Вероніка Фегуль, Настя Петренко. Вони читали вірші «Конвалія», «Вже весняне сонце припікає, «Хотіла б я піснею стати», «На зеленому горбочку та інші.          
Безсмертна у віках, в душі народу
Ти довго, Лесю, будеш жити.

І ми клянемось нині щиросердно

Твоїм ідеям вірно послужити!

 

«Ціле життя - щоденно- Леся Українка жила і творила для майбутньої справедливої і вільної України, освітлюючи своєю творчістю і біографією наше сьогодні, викликаючи в своїх земляків і за межами України подив, пошану і почуття щастя від того, що існують такі, як вона, творці і люди».

 

 

 

 

Переглядів: 46 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Василівська сільска бібліотека, Вісті з сільських бібліотек | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість