Головна » 2017 » Лютий » 24 » Оболоньська бібліотека "Свято рідної мови"
10:06
Оболоньська бібліотека "Свято рідної мови"

«З рідним словом міцніє держава»

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, встановлений ЮНЕСКО з метою захисту мовної і культурної багатоманітності. Адже визнання та пошана всіх мов є ключем до збереження миру. З 2002 року це свято стало ще одним днем пошанування рідної мови в Україні.

Не залишилися осторонь цього традиційного свята й працівники Оболонської сільської  бібліотеки. Напередодні цього дня, в читальній залі бібліотеки було проведено свято рідної мови «З рідним словом міцніє держава» в якому взяли участь учні ЗОШ села Оболонь. Учасники заходу отримали цікаву та корисну інформацію від бібліотекаря С. Савинської про походження свята рідної мови, дізналися про культурне розмаїття рідного краю, ознайомилися з поетичними творами, які присвячені рідному слову.

До уваги присутніх була організована книжкова виставка «О мово моя, душа голосна України».

Учні читали гумористичні твори Остапа Вишні, Павла Глазового та мовні оповідки.

Переглядів: 57 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Вісті з сільських бібліотек, Оболоньська бібліотека | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість