Головна » 2017 » Березень » 9 » Шевченківська свіча століттями горить
09:12
Шевченківська свіча століттями горить

Минула довга сотня літ,

А він – із мармуру й граніту

Знов сходить в люди,

Будить світ

І переможно йде по світу!

На Україну вступає весна. Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.День народження Шевченка і день його смерті стоять поряд 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями -47 років життя, життя , яке стало славою і гордістю українського народу. Шевченко був живою піснею, журбою і плачем України.

 

 


До Шевченківських днів Семенівській ЦРБ було організовано ілюстративну книжкову виставку - вшанування «Шевченківська свіча століттями горить», виставку – портрет «Вдивляється Тарас у душу України».

 

 

9 березня біля погруддя Т.Г. Шевченку зібралися представники установ, організацій, депутати, громадськість селища, щоб віддати шану великому сину України. Ведуча Галина Самбур, в своєму виступі коротко розповіла, що доля поета-кобзаря – це частка історії нашої України. Тарас Шевченко стояв на сторожі правди, любові і честі. Він любив свою батьківщину, мріяв про її свободу й незалежність. Тарас Шевченко... Такий великий, що бути більшим уже не можна. Як Україна. Як світ. Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом.

У виконанні народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка» прозвучала пісня на слова Т.Шевченка «Тополя».

Відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. А далі ведуча запросила на захід «Разом з Шевченком полтавськими шляхами» в центральну районну бібліотеку.

  • час літературно-краєзнавчої подорожі учасники заходу перенеслася в ті місця де побував Т.Г. Шевченко, а саме на Полтавшину. Побував він також і в селі Веселий Поділ нашого Семенівського району.
  • заході всі бажаючі в невимушеній теплій обстановці цитували твори Т.Г. Шевченка та слухали пісні, на його слова, у виконанні народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка».

Тож гуртуймося Кобзаревим нескореним духом, станьмо гідними його заповідей і мрій!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 46 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Шевченко Т.Г., Швевченківські дні | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість