Головна » 2017 » Грудень » 13 » Семінар бібліотечних працівників району
11:01
Семінар бібліотечних працівників району

12 грудня  2017 року на базі   Семенівської ЦРБ  відбувся районний семінар   «Планування роботи бібліотек на 2018 рік  та   особливості звітності   за 2017 рік».

Семінар відкрила директор ЦРБ  Лідія Григорівна Шумейко, яка  ознайомила присутніх з програмою семінару. В ході семінару обговорювалися питання про сучасні проблеми діяльності  сільських бібліотек в умовах сьогодення ,  участь бібліотек району  у обласних та районних конкурсах , основні вимоги до подання звітності  за 2017 рік .  
З методичними   рекомендаціями  «Основні напрямки  роботи та ювілейні дати на 2018 рік » виступила    провідний бібліограф З. Іващенко.    Для бібліотечних працівників було підготовлено    «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2018 рік», а також звернуто увагу  на роботу бібліотек  по впровадження інноваційних форм    з  використанням нових інформаційних технологій у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні. 

 

 

На закінчення директор  Л. Г.Шумейко  підвела підсумки семінару,   вручила  працівникам грамоти та подяки за участь у обласних конкурсах.
Всі учасники  семінару  переглянули  презентацію переможця обласного конкурсу «Бібліотека року Полтавщини»   Федорівську сільську бібліотеку-філію Карлівської  ЦБС.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 107 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: семінар | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість