Головна » 2017 » Березень » 17 » Подаровані книги на краєзнавчу полицю
09:54
Подаровані книги на краєзнавчу полицю

                                                                                             


Працівники Семенівської ЦРБ щиро вдячні, дружині  М.А.Шудрі, Євдокії Стефанівні Шудрі за подаровані книги. І хоча немає  вже з нами нашого шанованого земляка та залишив він нам свою прекрасну   творчу  спадщину.

 

 

 

84.4 УКР6

Шудря,Микола. Яблуко в зерняті [Текст]: есеї, розвідки/М.А. Шудря; упор.та передм. В.О. Жадька.-К.: Укр. письменник, 2015.-720с.

Миколи Архипович Шудря – це зразок того як в одній людині може поєднуватися непересічний талант вченого, письменника і журналіста. Борис Олійник називав свого земляка і однокурсника «…вродженим науковцем, шукачем, безмежно талановитим слідопитом і народознавцем».

Він ‑ філігранний майстер художньої деталі, влучного штриха. Творчій манері Миколи Шудрі притаманні свіжарельєфність характеру, гострозорість, тонке відчуття стилю та форми. Кожен з персонажів, що потрапили під його вправне перо, ніби отримує нове життя – життя в слові.

До книги «Яблуко в зерняті» увійшли найкращі есеї та розвідки М.Шудрі про видатних діячів української історії та культури.

 91.9
Євгенія Шудря. …І заполоччю , й словом [Текст]: бібліографічний покажчик/Євгенія Шудря, упоряд. Оксана Дубецька.-К.: Логос, 2016.-72с.

 


Видання містить хронологічний покажчик друкованих праць майстра вишивки, бібліографа й історіографа декоративного мистецтва, мемуариста Євгенії Шудрі. Також представлено інформацію про рецензії на публікації Євгенії Шудрі, літературу зі згадками про неї, перелік вишиваних робіт і виставок із відгуками на них у пресі. Надруковано тексти вибраних рецензій, листи до Євгенії Шудрі, а також враження відвідувачів виставок майстрині.

 

Переглядів: 41 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: Подаровані книги, нові надходження | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість