Головна » 2017 » Квітень » 10 » Нові надходження літератури
09:17
Нові надходження літератури

 

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК КНИГ

ДОСТУПНИЙ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

 

84.4УКР6
Андрухович,Юрій. Лексикон інтимних міст [Текст]: довільний посібник з геопоетики та космополітки/ Юрій Андрухович.- Чернівці: 
Meridian Czernowitz,2016.– 436 с.

 

 


"Лексикон інтимних міст" – найбільший за обсягом твір Юрія Андруховича. Автор розповідає нам 111 історій про 111 міст, в яких він пережив щасливі й не дуже, але завжди інтимні – у широкому значенні цього слова – пригоди.


84.4УКР6

Винничук, Ю.П. Весняні ігри в осінніх садах [Текст] : роман / Юрій Винничук. – Харків: Фоліо, 2016.–313 с.


Роман «Весняні ігри в осінніх садах» переміг 2006 року в номінації «Книга року ВВС». Це глибоко інтимний і відвертий твір, в якому зі зворушливою проникливістю постають одвічні проблеми Любові й Смерті. Тема кохання і пристрасті займає тут провідне місце. Але пристрасть, яка спонукає до самогубства, зумовлює і своєрідну композицію твору: навколо головного героя групуються інші герої — його коханки. Інтимне життя автора постає перед читачем голе, відверте й чуттєве. Але поява ще однієї героїні Мар'яни і несподіваний фінал змушують читача поглянути на роман з іншого кута зору. 
84.4УКР-4ПОЛ6
Вишневський,Януш-Леон. Самотність у Мережі [Текст]:: роман/ Януш-Леон Вишневський; пер.з пол. Ольга Кравець.-К.: РІДНА МОВА,2016.-424с.


«С@мотність у Мережі» — це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет- чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Зустрінуться вони в Парижі, подолавши не одне випробування, але головним випробуванням для кохання стане сама зустріч...


84.4УКР6

Волков,Олексій. Вовчий місяць [Текст]: роман/Олексій Волков.-К.: Нора-Друк,2016.-464с.- (серія «Морок»)


Герой роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин – масовий розстріл людей. Не пов´язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього безжальна корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину, яка, ніби скабка на гладенькій дошці, заважає усім. Чи можливо перемогти в такій ситуації?

84.4УКР6
Гаврилів,Тимофій. Де твій дім, Одіссею? [Текст] : Поема/Тимофій Гаврилів.-Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2015.-216с.


Світ зазнає докорінних змін, і сьогодні в ньому ніщо вже не таке, як учора. Вирушаючи в подорож, герой не підозрює, що опиниться в центрі зіткнення культур і цивілізацій. «Де твій дім, Одіссею?» - про Віру, Надію і Любов, зближення та розлуку, пошуки і впізнання, примарне і справжнє.84.4УКР6
Забужко, Оксана . «І знов я влізаю в танк…» [Текст] : вибрані тексти 2012-2016: статті, есе,  інтерв’ю,   спогади / Оксана Забужко . – К.: Видавничий Дім  «КОМОРА», 2016.– 414 с.

  Нова збірка актуальної публіцистики відомої письменниці — це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут ідеться про химери «поневоленого розуму» та про нові маски й форми, яких набуває в епоху мас-медіа давня війна, про пошук героїв, про знакові постаті й тексти, а зрештою про те, як гідність і спротив нав’язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації. Це ексклюзивний репортаж із гарячих точок інформаційного фронту, де триває боротьба з забуттям і байдужістю, які мало не коштували нам держави. 

 
Переглядів: 58 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: нові книги, нові надходження, нові надходження книг | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість