Головна » 2016 » Вересень » 8 » Дарунок від автора, нова книга
09:10
Дарунок від автора, нова книга

Дарунок від автора, нова книга

Людина одержима любов’ю до життя, любов’ю до  людей і рідної землі, непереборним інтересом до її минувшини  і сьогодення це наш земляк - Євген Павлович Бутенко. Його ще називають  літописцем рідного краю. Євген Павлович  -  історик - краєзнавець, вчитель, письменник, літератор, член спілки літераторів Полтавщини, лауреат літературних премій імені Володимира Малика(2005) та Панаса Мирного (2007), почесний громадянин Семенівщини і кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.
Євген Павлович Бутенко у своїх творах відтворив забуті сторінки героїчної історії нашого краю.

Сьогодні хочеться сказати, - спасибі за нову книгу, з дарчим написом! Ваші книги, Євгене Павловичу вже знайшли свого читача. 
Цього року 8 вересня Євгену Павловичу виповнюється 85 років від дня народження. Бажаємо нашому земляку кріпкого здоров’я, творчої наснаги, довгих літ життя.


Шановний користувачу сьогодні ми знайомимо вас з новою книгою
 

      Бутенко Є. П. Кримська Каліфорнія [Текст] : худож.-іст. роман / Є. П. Бутенко. - Полтава : АСМІ, 2016. - 287 с. : іл.
 

На сьогодні ще немає повномасштабної написаної історії Криму. Півострів постійно завойовували, спустошували, грабили,поділяли, окуповували і продавали. Боротьба за Крим пов’язана з впливовими правителями,володарями і вождями. Як у радянські часи продавали півострів під кодом «Кримська Каліфорнія» розповідається в книзі під цією ж назвою.

Запрошуємо до Семенівської ЦРБ для прочитання нової книги!

Переглядів: 77 | Додав: СеменівськаЦРБ | Теги: нова книга, Дарунок від автора | Рейтинг: 0.0/0
Вітаю Вас Гість